^Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Рішення сесії сільської ради від 26.06.2019 року № VII-38/4

У К Р А Ї Н А

ШИЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

ДОБРОПІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

26.06.2019 р. № VII-38/4

        

Про встановлення розміру ставок 

єдиного податку  для першої та 

другої групи фізичних осіб-підприємців 

та затвердження Положення про єдиний податок  

на території Шилівської сільської ради на 2020 рік 

 

        Керуючись ст. 10,12,293  Податкового кодексу України, Бюджетним кодексом  України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пунктом 24, пунктом 28 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами та доповненнями), враховуючи висновок постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів (Ісаєнко), Шилівська  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити ставки єдиного  податку з розрахунку на календарний місяць :

     1.1.Для першої групи платників єдиного податку для всіх видів господарської діяльності, передбачених для цієї групи – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (додаток 1);

    1.2. Для другої групи платників єдиного податку – 10 та 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в залежності від виду підприємницької діяльності (додаток 1).

2. Затвердити Положення про єдиний податок на території  Шилівської сільської  ради (додається).

3. Рішення  Шилівської сільської ради від 31.03.2017  № VII/13-6 «Про внесення змін до рішення сільської ради  від 27.01.2015 № VI/47-3 «Про місцеві податки» вважати таким що втратило чинність.

4. Доручити секретарю Шилівської сільської ради Тютюнник Н.В. оприлюднити проект рішення на Інформаційному  стенді  та офіційному веб-сайті сільської ради.

5. Провести обговорення проекту рішення «Про ставки єдиного податку на території Шилівської сільської ради на 2020 рік» на території Шилівської сільської ради протягом 30-ти календарних  днів з дня оприлюднення.

6.Дане рішення  вступає в силу  з 01.01.2020 року.

7.  Контроль покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, освіти та соціального захисту населення, економічної політики, бюджету, фінансів та цін (Ісаєнко).

8.Секретарю сільської ради ( Тютюнник Н.В.) у відповідності до п.12.3.3 Податкового кодексу України надіслати копію прийнятого рішення  у десятидобовий строк з дня оприлюднення до Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФСУ у Донецькій області.

 

В. о. сільського голови               Н.В.Тютюнник

 

 

 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (положення про єдиний податок.doc)положення[ ]83 kB
Скачати цей файл (ставки єдиного.xls)додаток 1 ставки[ ]37 kB
Copyright © 2013. Шилівська сільська рада Rights Reserved.