^Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Рішення сесії сільської ради від 09.12.2016 року № VII - 10/5

У К Р А Ї Н А
ШИЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА 
ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ  РАЙОН  ДОНЕЦЬКА  ОБЛАСТЬ

Р І Ш Е Н Н Я


від 09.12.2016  №VІІ - 10/5                      

с. Шилівка

Про організацію оплачуваних
громадських робіт на території
сільської ради у 2017 році.

        Керуючись п.7 ст. 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України  « Про зайнятість населення», Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру,затвердженим постановою КМ України від 20.03.2013 року № 175, з метою збільшення максимальної зайнятості населення,забезпечення соціальних гарантій зареєстрованих безробітних та працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50  відсотків  передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв»язку із зупиненням
( скороченням) виробництва продукції ( далі – працівники, які втратили частину заробітної плати) , осіб,які перебувають на обліку , що шукають роботу , сільська рада
ВИРІШИЛА:

1.    Організувати в 2017 році проведення оплачуваних громадських робіт  у роботодавців,які розташовані на території  сільської ради незалежно від форми власності та затвердити перелік видів  громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість,відповідають місцевим потребам та сприятимуть , економічну, соціальну та екологічну користь для сільської ради, (додається).
2.    Затвердити перелік підприємств,установ ,організацій та фізичних осіб-підприємців для організації  громадських робіт у 2017році ( додається).
3.    Рекомендувати керівникам підприємств, установ,організацій усіх форм власності:
    3.1 Створити тимчасові робочі місця для проведення   громадських  робіт та укласти договори з Добропільським міським центром зайнятості на проведення цих робіт.
   3.2 Забезпечити  складання  строкових  трудових  договорів  з   зареєстрованими  безробітними  та працівниками, які втратили частину    заробітної плати та осіб , які перебувають на обліку як такі, що  шукають  роботу, за їх згодою, на громадські роботи  відповідно до переліку видів   громадських робіт.
    3.3  Здійснювати своєчасно оплату праці зареєстрованих безробітних та  працівників ,  які втратили частину заробітної плати та осіб , які   перебувають на обліку  як такі, що шукають роботу  залучених до  участі у громадських робіт за фактично виконану роботу в розмірі, що  не може   бути меншим ніж  мінімальний розмір заробітної плати, та відповідно   до положень угоди.        
4.  Рекомендувати Добропільському міському центру зайнятості  ( Бугаєць)) проводити роботу протягом року щодо направлення  зареєстрованих  безробітних та працівників, які втратили  частину  заробітної плати, осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають  роботу, за їх згодою  на громадські роботи  відповідно переліку видів  громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість , соціальну та екологічну користь  для громади сільської ради.
5.    Фінансування оплачуваних громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів  та/ або   коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України  на випадок безробіття ( в межах затвердженого  кошторису).
6. Фінансування організації громадських робіт за участю осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу , здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел. 
7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської  ради (Гайдоба В.П.), постійну комісію з питань економічної політики ,  бюджету, фінансів і цін (Ісаенко М.Г.).

          Сільський голова                                    В.П.Гайдоба

                                        

Copyright © 2013. Шилівська сільська рада Rights Reserved.